Zwycięzcy edycji

2019

Wladziszau Pramau – Białoruś – czas: 31’25”
Caloline Jebet Korir – Kenia – czas: 35’26”

2018

Bieg nie odbył się z przyczyn niezależnych od organizatora.

2017

Marcin Zagórny – Krosno Odrzańskie – czas: 35’45”
Katsiatyna Ptashuk – Białoruś – czas: 37’52”

2016

Oleksandr Sitkovskiy Ukraina - czas: 31’07”
Halyna Shchensna-Radzikovska - KB Sobótka - czas: 41’36”

2015  

Ruslan Savchuk - Ukraina - czas: 31’32”
Olha Kaznyrova - Ukraina - czas: 39’21”

2014

Michał Cenkier - Jarocin - czas: 33’23”
Halyna Shchensna-Radzikovska - KB Sobótka - czas: 41’08”

2013 

Yuriy Blahodir - Ukraina - czas:  33’58”
Natalia Batrak - Ukraina - czas:   37’44”

2012 

Sergiej Okseniuk - Ukraina - czas: 32’22”
Oksana Malcaeva - Ukraina - czas: 39’29”

2011

Sergii Vashurin - Ukraina - czas:  32’00”
Volha Minina - Białoruś - czas:  38’24”

2010

Leonid Rybak - Ukraina - czas:  32’37”
Tatiana Medunytsia  -  AZS Leszno  -  40’45”

2009 

Igor Żaworonok - Białoruś - czas:  31’52”
Alena Serdiuk  -  Ukraina -  czas:    36’51”

2008

Dariusz Kruczkowski - Zawisza Bydgoszcz  -  czas:   32’43”
Anna Łacwik - Olsza Olszyna Lubańska  -  czas:  48’43”

2007

Wladimir Timaszow  -  Ukraina  -  czas:   31’26”
Tatiana Belkina  -  Dinamo Mińsk  -  czas:  36’17”

2006

Paweł Kaczmar  -  Olszyna  -  czas:  34’04”
Agnieszka Staniewska  -  Olimpia Poznań  -  czas:  41’40”

2005

Piotr Stachyra  -  Głogów  -  czas:  31’33”
Joanna Chmiel-Gront  -  Łódź  -  czas:  36’43”

2004 

Dariusz Wieczorek  -  Legia Warszawa  -  czas:  31’17”
Barbara Twardochleb   -  Młodzik Ziemia Oławska  -  czas:  37’20”

2003 

Marek Drzała  -  LLKS Gubin  -  czas:  29’19” (rekord trasy mężczyzn)
Irina Kunachorets  -  Białoruś  -  czas:  34’42” (rekord trasy kobiet)

2002

Mirosław Plawgo  -  Oleśnica  -  czas:  30’17”
Krystyna Pieczulis   -  AZS Katowice  -  czas:  38’08”

2001 

Bieg nie odbył się z przyczyn niezależnych od organizatora.

2000

Mirosław Plawgo  -  Oleśnica  -  czas:  29’39”
Elżbieta Jarosz  -  Śląsk Wrocław  -  czas:  42’10”

1999 

Waldemar Glinka  -  LZS Osowa Sień  -  czas:  29’42”
Ewa Bilińska  -  Górnik Polkowice  -  czas:  37’44”