Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/components/com_k2/models/item.php on line 881
  • Czytany 7787 razy

ZUMBA

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

 

24       5

Zajęcia organizowane głównie z myślą o paniach.

Zajęcia odbywają się:  w każdy poniedziałek i każdy czwartek w godzinach 18.00-19.00.
 
Koszt: 60 zł miesięcznie za dwa zajęcia w tygodniu/  45 zł miesięcznie za jedne zajęcia w tygodniu/ 15zł jednorazowo.
 
Miejscem zajęć jest sala konferencyjna (duża) Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu ul. Lubańska 42 a
 
Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor Zumby, Pilatesu i BodyArt.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
 
UWAGA! 
Zajęcia sekcji ZUMBA zostają wznowione od października 2018 r.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/templates/alexander/html/com_k2/default/item.php on line 262

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?