Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentZt_Highslide has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/zt_highslide/zt_highslide.php on line 12

Z "Włókniarzem" Mirsk ze zmiennych szczęściem

  • Czytany 149 razy
Z "Włókniarzem" Mirsk ze zmiennych szczęściem
Trwają rozgrywki ligowe drużyn Młodzików i Trampkarzy działających w ramach Gminnej Akademii Piłkarskiej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.
W dniu dzisiejszym nasze drużyny zmierzyły się na Stadionie Miejskim w Nowogrodźcu z rówieśnikami z Mirska. Zespół Młodzików po bardzo zaciętym meczu minimalnie uległ "Włókniarzowi" 2:3. Na uznanie zasługuje bardzo ambitna postawa naszych zawodników, którzy do ostatnich minut meczu dzielnie starali się zdobyć trafienie wyrównujące.
W drugim spotkaniu drużyna Trampkarzy pewnie pokonała zespół "Włókniarza" Mirsk 3:0. Trenerem drużyn jest Pan Zbigniew Skwarek a opiekunem i koordynatorem z ramienia Gminnego Centrum Kultury i Sportu Pan Maciej Felczyński.
W ramach Gminnej Akademii Piłkarskiej działającej przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu działa 8 zespołów w pięciu grupach wiekowych: Bambini, Żak, Orlik, Młodzik i Trampkarz. Zajęcia odbywają się od stycznia do grudnia (z wyłączeniem miesiąca lipca) w obiektach sportowych w Nowogrodźcu. Informacji o grupach wiekowych Bambini, Żak, i orlik udziela trener Michał Sudół tel. 690 659 755 natomiast o grupach Młodzik i Trampkarz trener-koordynator Maciej Felczyński 75 731 63 98. Udział w zajęciach jest nieodpłatny.
 
20180414 104922
20180414 135413
 
 

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?