Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentZt_Highslide has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/zt_highslide/zt_highslide.php on line 12

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO I UŻYTKOWEGO DLA DZIECI

  • Czytany 147 razy

13

W poniedziałek ruszyły pierwsze zajęcia z pracowni rękodzieła artystycznego i użytkowego, które prowadzone są przez Panią Elżbietę Magarewicz z Pracowni Rękodzieła Artystycznego i Haftu „Maja”.
Każdy z nas ma w domu puste butelki po wodzie. Czy ktoś wpadł kiedyś na pomysł, że można je wykorzystać w inny sposób i stworzyć z nich jedną z najbardziej rozpoznawalnych maskotek? Uczestnicy zajęć po wysłuchaniu instrukcji i wybraniu kolorów, zabrali się do tworzenia Furbiego. Tą techniką można stworzyć wiele innych, sympatycznych stworków i zabawek. Pomysł jest prosty w wykonaniu nawet z młodszymi dziećmi. Celem warsztatów było pokazanie uczestnikom jak twórczo można wykorzystać, wydaje się bezużyteczne już rzeczy. Zajęcia wprowadzające bardzo się spodobały dzieciom, które dopytywały co będą wykonywać na kolejnych zajęciach.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

 

 

W pracowni są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy wszystkich chętnych na 14 maja 2018 r. na godz. 16.00.

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?