Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sigpro has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro.php on line 19

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentZt_Highslide has a deprecated constructor in /home/nowogrodziec/ftp/gckis/plugins/content/zt_highslide/zt_highslide.php on line 12

Chór HARMONIA na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Lubaniu

  • Czytany 541 razy

W ubiegłą sobotę Chór HARMONIA z Nowogrodźca zaprezentował swoje umiejętności wokalne na VII przeglądzie kolęd i pastorałek "Kolędowanie u Bukowińczyków" w Lubaniu.

Gościnnie z Chórem wystąpiła Milena Konieczna z Nowogrodźca, której piękny głos podziwiali uczestnicy przeglądu i zaproszeniu goście.
Z rąk Pana Andrzeja Drozdowicza Prezesa Związków Chóru i Orkiestr Oddział Dolnośląski we Wrocławiu, Chór otrzymał okolicznościową statuetkę i podziękowanie za udział w przeglądzie.
Gratulujemy znakomitego występu Chórowi HARMONIA i Milenie, i ponownie zapraszamy na koncert kolęd w ich wykonaniu 31 stycznia o godz. 16tej w Kościele Parafialnym w Nowogrodźcu.

 

GALERIA...

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?