Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece Miejskiej!

  • Czytany 770 razy

     W środę, 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Z tej okazji 24 listopada br. przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Nowogrodźcu – grupa II i V, zostały zaproszone do GCKiS Biblioteki Miejskiej, aby wspólnie świętować urodziny Misia.

     Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: poznały historię święta, wysłuchały wierszy o misiach, bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie” oraz zabawie ruchomo-naśladowczej pt. „Niedźwiadek”. Przedszkolaki wykonywały również prace  plastyczne oraz brały udział w zgadywankach. Znalazło się również coś dla Pań Przedszkolanek – konkurs, w którym z zamkniętymi oczami rysowały Pluszowego Misia.Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.

     Dziękujemy przedszkolakom z oraz Paniom za udział w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Masz ciekawe pomysły? Chcesz się nimi z nami podzielić? A może chcesz wziąć udział w organizowanych przez nas zajęciach?